Ottoman Granit

Bir Osmanlı Mimarisi...

Ottoman Granit, inşaat sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuş, globalleşen dünyada yaşanan değişimler ve gelişimler paralelinde, inavasyon faaliyetlerimiz de dâhil olmak üzere, süreçlerimizin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak, topografik hizmetler ve granit, mermer işleri ile deneyimli ekip ve teknolojik ekipmanları, modern şehircilik anlayışı ve mimarinin planlanmasında önemli rol almaktadır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde müşterilerine, çevre ve toplumuna karşı sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Merkezi Ankara’da bulunan şirketimiz; Türkiye’nin önde gelen firmaları ile birlikte çalışmakta, iş sürecinin her aşamasında işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. 

Misyon & Vizyon

Kurulduğu günden bugüne büyük işlere imza atmayı ve yaptıklarını kaliteye dönüştürmeyi misyon edinmiştir. Bu kısa süre içerisinde yurtiçi projelerinde başarı sağlayıp, çalışmalarını belirli bir kalite standardı içerisinde devam ettirmek ve geliştirmek için kendi kalite kültürünü oluşturmuş bulunmaktadır.

Merkezi Ankara’da bulunan şirketimiz; Türkiye’nin önde gelen firmaları ile birlikte çalışmakta, iş sürecinin her aşamasında işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Tüm iş süreçlerini bu vizyon doğrultusunda gerçekleştiren Ottoman Marble’in vizyonu hem üst seviye müşteri memnuniyetini sağlamak, hem de çalışanlarını mutlu etmektir.

*SAYAMADIĞIMIZ 5000 İ AŞKIN ŞANTİYE YÜZLERCE ŞÖMİNE BİNLERCE MUTFAK VE BİRÇOK MERMER,GRANİT,BAZALT,QUARTZ,ANDEZİT VE SERAMİK GİBİ MALZEMELERİ KULLANARAK YAPILAN İŞLERE İMZA ATMIŞTIR.

*İŞ YERİMİZ 25 YILLIK TECRÜBE VE 15YIILIK GEÇMİŞİ İLE 1000 M2 KAPALI ALANDA BULUNAN FABRİKASI VE TAM OTAMATİK İŞLEME MAKİNALARI İLE HER ÇEŞİT RENK VE MALZEMERDE 4000 M2 STOĞU BULUNAN 2006 YILI KURULUŞLU BİR FİRMADIR.

*ÇALIŞANLARIMIZIN İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ SERTİFİKASI VE SGK SI TAM OLARAK VARDIR.
*FİRMAMIZ FMS GRANİT DOĞALTAŞ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. *MARKA İSMİMİZ İSE OTTOMAN GRANİT MERMER DİR.